Şirketimiz Hakkında

HAKKIMIZDA
Enerjiilan / Ortaklar Çevre A.Ş

Enerji sektörünün ilk ve tek ilan kuruluşu olan ENERJİİLAN ilk basın yayın hayatına 2011 yılında Medyaulus Gazetesi ile başlamıştır. Medyaulus Gazetesi Adıyaman Cumhuriyet Savcılığı Basın Bürosu tarafından 0130637386 vergi mükellefiyetine 20.09.2017 tarihinde verdiği gazete yayın hakkından doğan yayıncılık anlayışı gazete baskısı yapmış ve enerji sektörünün dijital haberciliğini de sürdürmüştür.Teknoloji ve Bilişim yayıncılığı yapan kuruluşumuz enerji sektöründen aldığı yoğun teklifler üzerine www.enerjiilan.com adresini kurmuş ve enerji sektöründe çalışan tüm firmalara kuruluşunu ilan ederek firmaların teklifleri ve gereksimleri doğrultusunda çalışma politikası oluşturmuştur.

İnternet haber yayıncılığından doğan doğal girişim ile İLAN KURULUŞUNA dönen şirketimiz tüm teknoloji ve bilişim kaynaklı altyapısını İLAN YAYINCILIĞI ODAKLI geliştirmektedir. Enerji Sektörünün ilk ve tek ilan kuruluşu olarak hem vatandaşlarına hemde Enerji Yatırım Firmalarına büyük imkan ve kolaylıklar sunmaktayız.

YEKA gibi ulusal anlamda dikkat çeken ve yatırım alan projelerin geliştiği il ve bölgelerde girişimde bulunmak isteyen ve ulusal hizmet veren enerji firmaları ile işbirliği sağlamış bulunmaktayız .Enerjiilan doğasını korumakta ve bünyesinde çalıştığı ORTAKLAR ÇEVRE ANONİM ŞİRKETİNİN adında çevre olmasıyla takipçilerine sektöre koruyucu mesajlar vermektedir.

Her eklenen ilan için saha çalışması yapan ENERJİİLAN enerji üretim santrali için arazi arayan firmalara  belli tarih ve periyotlarda arazi bilgilerini göndererek şirket ve yatırımcılara yatırımları konusunda destek sunmaktadır.

Sadece enerji yatırım firmaları değil ulusal anlamda tarla ve arazi satışlarında ciddi başarı elde eden ENERJİİLAN sektörün dışında da ilanlarına talip bulmayı başarmıştır.Tarım teşvik ve hibelerinden yararlanmak isteyen ve tarımsal projeler geliştiren firmalarda Enerjiilan’dan belli bölgelerde arazi aramalarını ve uygun arazilerin bulunması durumunda firmalarına iletilmesini talep ederek ; Enerjiilan’ın enerji sektörünün dışında ki gücü ve birikimini ortaya koymuştur.

0130637386 vergi mükellefiyeti Enerjiilan başta olmak üzere bir çok projesini Ortaklar Çevre A.Ş bünyesinde gerçekleştirmektedir. Üyelerin kurumsal hizmet alması ve üyelere karşı sorumluluğun yerine getirilmesi bilişim esas ve tahammüllerine uygun verilmek istenen dijital hizmetin aksamadan hayata geçmesi ve kişisel verilerin hem kanunlara hem de toplum ahlakına uygun 2.bir kuruluş ve markanın erişemeyeceği şekilde korunması ve muhafaza edilmesi gibi gerekçelerle ENERJİİLAN varlığını ORTAKLAR ÇEVRE A.Ş Bünyesinde sürdürmekte ve ULUSAL KAPSAMLI VERDİĞİ bu hizmetten takdir ve başarılar elde etmeye devam etmektedir.

Ülkemizin 2023 hedefleri içinde Akdeniz ve dünyada elde ettiği Enerji başarısına ENERJİİLAN olarak hizmet etmekten yenilenebilir enerji ile ülkemize hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. Daha enerjik ve daha güçlü bir TÜRKİYE için Enerjiilan sektörün ilk ve tek ilan portalı olarak sorumluluğunu bilmekte ve dahi kendine yeni ödevler sunmaktadır. Her türlü zenginliği ile dünyanın kıskandığı bereket diyarı ülkemizde Enerji’nin de toprağı kadar kıymetli ve bereketli olduğunu görmekte ve bu değerlerle istikbalimiz için ENERJİİLAN var gücüyle doğayı koruma mücadelesi de vermektedir.

Sektörün ilk ve tek İlan Kuruluşu olarak siz kullanıcılarımıza ve ülkemize hizmet etmekten gurur duyuyor tüm takipçilerimize esenlikler diliyoruz

ENERJİİLAN / KURUMSAL